Fortunka.

O mnie

Mieszkam w Poznaniu, jestem administratorem systemów i sieci z niemal ćwierćwiecznym doświadczeniem w pracy z dużymi systemami i sieciami. Jestem też doktorantką na Wydziale Biologii UAM, w ramach własnych grantów prowadzę badania nad metodami diagnostyki nowotworów.
Mój profil na LinkedIn: http://pl.linkedin.com/in/platyna.

PCSS

Pracowałam tam niemal 10 lat jako starszy administrator komputerów dużej mocy, poza ciekawym sprzętem i super interesującymi, sympatycznymi i inteligentnymi użytkownikami, nie polecam. Zwłaszcza jeśli nie lubisz mobbingu, marnowania pieniędzy podatników, chcesz awansować i mieć "normalną umowę o pracę". Lektura obowiązkowa, jeśli nadal chcesz tam pracować.

Platinum

Non profitowy serwerek, który prowadzę pro publico bono od 1997 roku, link: http://platinum.linux.pl, a na nim między innymi:

Blog

Bzdurlog: blog.

The Mana World Original Server

Pierwszy (założony w 2006 roku) i oryginalny serwer gry The Mana Mana World - 2D MMORPG, strona domowa: The Mana World Original Server.

Wiersze

Niestety większość mam w formie papierowej ale sukcesywnie przepisuję (kiedy mam czas): wiersze.

Różności

  • Różne fotki: fotki.
  • Temat do irssi: irssi-theme, zrzuty ekranu są bardzo stare, temat używa domyślnego koloru konsoli użytkownika jako "default_color".
  • Banery Slackware, mirror ze strony http://www.slackware.com, slackware.
  • Różne, robione przeze mnie zrzuty ekranu, niektóre naprawdę antyczne: screenshoty
  • Wszystkie różności; misc katalog chaosu i tymczasowości, lepiej nie linkować do niczego tutaj (oprócz wyżej wymienionych rzeczy).